До Туреччини мали вирушити 15 українських військових, які перебували в російському полоні, однак домовитися вдалося лише про п'ятьох. Про це розповів речник президента Туреччини Ібрагім Калин в інтерв'ю CNN Türk.

За словами Калина, спочатку у списку на обмін, за яким у результаті обміняли п'ятьох командирів Азова, було 15 імен, але погодити його не вдалося.

"Наш президент дуже тепло ставився до цього питання (обміну. ​​– ред.), ми близько 3-3,5 місяців обговорювали це питання з нашими колегами. Не вдалося погодити стосовно 15 імен. Цей список не дійшов до Львова (де проходила зустріч президентів. - ред.), в самому кінці було скорочено до п'яти імен. Ці п'ять людей залишаться у нас у безпеці до закінчення війни", - сказав Калин.

Він зазначив, що цей список на обмін обговорювався і до візиту президентів до Львова, йшлося про нього і під час зустрічі Ердогана з Путіним у Самарканді.

Також Ібрагім Калин відзначив конструктивну позицію української сторони та важливу роль Національної розвідувальної організації Туреччини у процесі обміну.

Нагадаємо, у ніч на четвер стало відомо про великий обмін полоненими, під час якого Україна повернула 215 людей. Також було звільнено 10 іноземців. Як повідомлялося, в рамках обміну полоненими в середу, 21 вересня, було звільнено командира полку Азов Дениса "Редіса" Прокопенка, його заступника Святослава "Калина" Паламара і командира 36-ї бригади морської піхоти Сергія Волина.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email