Голова виконкому київських профспілок Валентин Мельник повідомляє, що київський Будинок профспілок на Майдані Незалежності вже місяць утримується людьми в камуфляжі з шевронами батальйону «Донбас». За його словами, ці люди жодним чином не реагують на вимоги профспілкового керівництва полишити будівлю.
«Вони там вже місяць. Нас не пускають. Ми дзвонимо в усі дзвони, але безрезультатно. У вівторок провели акцію під стінами будівлі, на якій зібралися близько 1000 осіб, і все одно ніхто не реагує», — заявляє Мельник.
Люди, які зараз знаходяться в приміщенні, стверджують, що вони охороняють будинок. Також вони заявляють, що знаходяться в будівлі на підставі угоди з мером Києва. Профспілкам про цю операцію нічого не відомо, а отримати коментарі з цього приводу від міського голови не вдається.
Між тим, прес-служба Нацполіції Києва повідомляє, що 31 грудня було складено адмінпротокол з приводу конфлікту в Будинку профспілок. Нікого не затримували. Зараз будуть розбиратися, щодо підстави на основі яких люди в камуфляжі перебувають в будівлі.
Нагадаємо, що під час Майдану 2013-2014 рр. Будинок профспілок був захоплений учасниками протестів. Саме там розташувався головний штаб Майдану, а за повідомленнями влади та деяких ЗМІ саме там зберігалася зброя та були облаштовані приміщення, де перебували та піддавалися тортурам громадяни, незаконно затримані самообороною Майдану. 19 лютого, під час штурму Майдану в будинку спалахнула пожежа.

Print Friendly, PDF & Email