Сьогодні, на території лікарні Феофанія підрозділом Національного антикорупційного бюро було вручено підозру голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Цю інформацію вже офіційно підтвердили в НАБУ, хоча раніше мова йшла про його затримання. Також НАБУ проводить обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі ДФС. Сам Насіров сьогодні зліг у «Феофанію», куди до нього приїхали детективи НАБУ і детектив Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Антикорупційне бюро повідомляє, що вже підготувало підозру щодо зловживання владою або службовим становищем, що пов’язано з непрозорим наданням розстрочки компанії «Укргазвидобування».

У той же час, адвокат Насірова Ігор Черезов написав на сторінці у соцмережі, що підозра так і не була вручена. Насиров дійсно находиться у Феофанії, у лікувально-діагностичному відділенні. Між тим зустрітись з клієнтом адвокат не може через пізній час. Наразі, як стверджує адвокат, лікарі визначають чи можна проводити слідчі дії.

Між тим Насіров не вважає себе винним у будь-яких злочинах: «Інститут розстрочки — абсолютно прозорий і зрозумілий. Кожен платник може звернутися за місцем реєстрації своєї районної інспекції, матеріали розглядаються, і в разі позитивного рішення документ передається до центрального апарату мені на підпис. Таких розстрочок протягом року тисячі. Деякі з них — дуже великі. Найбільшу отримало ДП «Укргазвидобування».

Print Friendly, PDF & Email