Народний депутат України Володимир Парасюк побив журналіста та засновника видання «Дорожній Контроль» Андрія Дзіндзю та відібрав в нього мобільний телефон. Також він відібрав у нього знімальне обладнання, водійське посвідчення, та наніс шкоду його автівці. Про це повідомив сам Андрій Дзіндзя, в повідомленні у соціальній мережі Фейсбук. Також він додав копію звернення у Нацполіцію, відео пограбування, та ще одно відео на якому народний депутат погрожує журналістові пістолетом, спрямовуючи зброю в його бік.

«Вчора, 6.03.2017, поблизу редута у Кривому Торці народний депутат України Володимир Парасюк намагався незаконно вилучити у мене обладнання для відеозйомки, викрав мою камеру, водійське посвідчення та телефон, розбив автомобіль на наніс мені тілесні ушкодження» — йдеться в повідомленні. «На цих кадрах видно, як Парасюк, без жодного на це права, у присутності поліції, залазить до моєї машини, забирає камеру та телефон, фактично перешкоджаючи вільній роботі журналіста-розслідувача».

Також, Андрій Дзіндзя заперечує, що був учасником інциденту під час якого начебто був збитий один з учасників блокади: «Нехай вас не вводить в оману слово «потерпілий» і вигадки про начебто збитого ветерана (уже б писали «мальчіка в трусіках»). Якби наші ЗМІ замість того, щоб бездумно поширювати не підкріплений жодними пруфами пост з групи блокадників, провели б мінімальний факт-чекінг, то швидко б з’ясували: я дійсно майже до ранку пробув у районному відділені поліції, але саме у якості потерпілого. І єдина заява за подіями вчорашнього вечора, у якій фігурує моє ім’я — заява, написана мною, про нанесення тілесних ушкоджень, псування та крадіжку майна Володимиром Парасюком. За фактом заяви розпочате досудове розслідування».

Print Friendly, PDF & Email