Український чорнозем – одна з головних битв, яка відбувається між американськими політичними таборами республіканців і демократів. Про це заявив екс-народний депутат України Андрій Артеменко в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

«У 2012 році я почув, що існує програма підтримки України за рахунок демократів і деяких спонсорів цього політичного американського табору. Вони пропонували дуже цікаві речі, а саме намагалися домовитися із Януковичем, яким чином створити так званий міжнародний консорціум по використанню української ГТС. Зокрема вони пропонували придбати нашу газотранспортну систему за 2,5 мільярда доларів, натомість хотіли продати за 50 мільярдів доларів. Тобто планувалася виключно комерційна операція», – розповів Артеменко.

Екс-депутат визнав, що тепер він розуміє, чому Джордж Сорос вкладає такі великі гроші в український політикум, бізнес і особливо в український чорнозем.

«Український чорнозем – це єдине багатство, що залишилося Україні після так званої приватизації, яка відбувалася протягом останніх 26-ти років. Відтак наша земля стала чи не головною битвою, яка відбувається між американськими політичними таборами республіканців і демократів.

Я підтримую республіканців, які відстоюють більш консервативні та фундаментальні позиції по захисту національних інтересів. Адже переконаний, що земля країни має належати саме українському народу, і жоден мораторій на продаж землі знімати не можна!» – наголосив Андрій Артеменко.

Print Friendly, PDF & Email