Число загиблих в результаті обвалення під'їзду будинку в Магнітогорську зросло до 24 осіб. Про це повідомляє ТАСС за посиланям на прес-службу МНС Росії.

«З-під завалів витягнуто тіло 24-го загиблого. Триває пошуки 17 осіб», - сказав представник МНС. Він уточнив, що серед загиблих двоє дітей.

«За даними на 18:45 мск, з моменту початку пошуково-рятувальної операції з-під завалів витягнуто 30 осіб, з них 24 людини загинули, у тому числі дві дитини, шестеро - врятовані, в тому числі дві дитини», - уточнили в МНС. Всі постраждалі доставлені в медичні установи.

Розбір завалів ведеться в цілодобовому режимі.

Вранці 31 грудня в десятиповерховому житловому будинку в Магнітогорську прогримів вибух. В результаті обрушився один з під’їздів будинку, в якому було прописано понад 100 осіб. За інформацією МНС, 35 квартир зруйновані повністю, ще 10 — частково.  

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу про заподіяння смерті з необережності, заявила офіційний представник відомства Світлана Петренко. За її словами, «пріоритетною версією є вибух побутового газу». 

Print Friendly, PDF & Email