Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що доручив своєму заступнику Дмитру Золотухіну підготувати список сайтів, які повинні бути закриті під приводом того, що являють собою «загрозу інформаційній безпеці України».
«У найближчі два тижні я хотів би, щоб він приніс на експертну раду при Міністерстві інформполітики, куди входять медіаексперти та громадські діячі, перелік сайтів, які повинні бути закриті».

Перелік сайтів буде обговорюватися зі Службою безпеки України та в самому експертній раді, після цього Мінінформполітики буде шукати механізм для їх закриття, зазначив міністр: «Є одна проблема: ні в жодному законі України не описаний механізм, як на це реагувати». Отже, на думку міністра необхідно передбачити зміни в закон, щоб була можливість більш оперативно реагувати на сайти, які загрожують інформаційній безпеці. Таким чином, Юрій Стець фактично поскаржився на свободу слова, яка на його думку несе у собі загрози державності.

Нагадаємо, 25 лютого президент України Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО «Про Доктрину інформаційної безпеки України». Метою доктрини є формування і реалізації державної інформаційної політики, з протидії «руйнівному інформаційному впливу Російської Федерації в умовах розв’язаної нею гібридної війни».

Print Friendly, PDF & Email