Через протести євробляхарів, які проходять на українсько-польському кордоні, три автобуси з дітьми вже декілька годин не можуть перетнути кордон, повідомляє Українська правда.

В автобусах знаходиться близько 70 дітей віком від 7 до 15 рокі, які поверталися до України з фестивалю бальних танців у Кракові. Серед пасажирів автобусів є також декілька вагітних жінок. Діти є вихованцями танцювальних шкіл «Талісман» зі Львова та «Лілія» з Одеси.

Супроводжуючий дитячої танцювальної групи Володимир Козак повідомив, що два автобуси ще за 10 км від кордону зупинила польська поліція, оскільки перед пунктом пропуску утворилася велика черга з автомобілів. Ще один автобус застряг на території пункту пропуску Краковець-Корчова.

«Дітям холодно. Ми стоїмо вже 7 годин, гріємо автобуси, але у кількох дітей піднімається температура. Я зв’язувався з нашими прикордонниками, але поки результату нема. Просимо про розголос», – розповідає Козак. Крім того в автобусах закінчується їжа та вода. 

25 листопада власники «євроблях» почали блокувати прикордонні пункци на західному кордоні. За даними ДПСУ, ускладнений рух було зафіксовано на напрямку пунктів пропуску «Устилуг», «Рава-Руська», «Ягодин», «Малий Березний», «Грушів», «Шегині» і «Краківець».

Організація «Авто Євро Сила» раніше повідомила про часткову перемогу та пообіцяли стояти до повної ліквідації акцизи на ввезення автомобілів на іноземних номерах.

Print Friendly, PDF & Email