Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зазначає, що воєнний стан «не означає автоматичного скасування виборів», передає Інтерфакс-Україна. 

«Вибори будуть. Воєнний стан не означає автоматичного скасування виборів. Порошенко точно не боїться Путіна. Виборів тим більше не боїться. І конкурентів — опонентів — тим паче», — зазначила депутат у своїй замітці, коментуючи деякі думки про те, що нібито все це робиться для того, щоб виборів не було.

Нагадаємо, що через дії Російської Федерації в Азовському морі Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про введення воєнного стану в Україні. Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Військового кабінету про введення воєнного стану та винести його на розгляд Ради національної безпеки оборони і звернутися до Верховної Ради.

Як повідомив голоса Верховної Ради Андрій Парубій, сьогодні о 16:00 розпочнеться позачергове засідання Верховної Ради на якому буде розглянуто питання про введення воєнного стану терміном на 60 днів. 

Print Friendly, PDF & Email