Глава самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко оголосив про створення в Республіці штабу для контролю над переходом підприємств української юрисдикції під зовнішнє управління. Відповідну заяву лідер сепаратистів зробив сьогодні на прес-конференції у Донецьку.

«Я видав указ про створення штабу, який буде регулювати права трудящих» — заявив Олександр Захарченко, коментуючи ситуацію щодо впровадження заходів, по націоналізації підприємств української юрисдикції, робота яких виявилася порушена у зв’язку з транспортною блокадою Донбасу з боку радикальних націоналістів та ветеранів АТО.

«Ви прекрасно знаєте, що в зв’язку з блокадою зупинилася робота ЄМЗ (Єнакіївський металургійний завод) і ряду інших підприємств. Ці підприємства треба запускати, думати про людей. Це стосується всіх підприємств української юрисдикції».

Стосовно того, які механізми будуть застосовані для впровадження програми націоналізації, лідер сепаратистів відповів: «Це ціла процедура, ми повинні забезпечити заробітні плати. Всі ці процеси та сам перехід під зовнішнє управління буде контролюватися цим штабом». Водночас, парламентом самопроголошеної республіки був у другому читанні прийнятий закон про тимчасові адміністрації на підприємствах, що підлягатимуть націоналізації.

Print Friendly, PDF & Email