З 1 по 6 травня 2018 року в Києві вперше відбудеться Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKА. Церемонія відкриття Чемпіонату пройде з яскравим гала-шоу «Спільна перемога» з виступами яскравих танцювальних колективів, шкіл бойового мистецтва тощо, яке заплановане на 2 травня в Міжнародному виставковому центрі, що на Броварському проспекті, 15.

Завдяки досягненням українських спортсменів, що з 2014 року входять у топ-10 світового рейтингу змагань з кікбоксингу, українська столиця вперше прийматиме таку масштабну спортивну подію.

Попередньо, на участь у змаганнях свої заяви подали понад 50 країн з різних куточків планети, серед яких: Сенегал, Туніс, Німеччина, Польща, Англія, Америка, Шотландія, Ірландія, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Монголія, Іспанія, Туреччина, Італія, Греція, Португалія, Білорусія, Естонія, Латвія, Угорщина, Франція, Панама, Австралія, Малайзія, Грузія, Данія, Швеція, Словаччина. І як зазначив під час прес-конференції 6 березня в ІА «Укрінформ», президент Федерації кікбоксингу України «ISKA» Олег Мандзюк, представництво держав-учасниць буде ще більшим.

В рамках заходу відбудеться Чемпіонат Європи з кікбоксингу серед дітей та юніорів.

Головними організаторами Чемпіонату світу в Україні виступають Федерація з кікбоксингу «ISKA» в Україні та Міністерство молоді та спорту. Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» в рамках проекту «Спорт – дітям» став офіційним партнером Чемпіонату.

«Подія такого масштабу – це багатолітня праця багатьох людей, і я щаслива, що нашим спортсменам крізь власні злети і падіння вдалося вибороти честь приймати змагання саме в Україні. Це перемога для всієї нашої країни, якісно новий рівень цього виду спорту в нашій країні. Ми з гордістю підтримуємо ініціативу Федерації кікбоксингу «ISKA» в Україні, тому наш інтернет-портал став інформаційним партнером Чемпіонату», – зазначила Аліна Соловйова, громадська діячка, креативний директор інтернет-порталу «The Экономист».

«Я сподіваюсь, що в майбутньому такого ж рівня розвитку досягнуть й інші види спорту. За роки допомоги та підтримки в організації регіональних та всеукраїнських спортивних заходів, я зрозуміла, що в Україні дуже багато професійних спортсменів, і головне – цінності спортивної культури дійсно популярні серед молоді. Ми повинні підтримувати молодих спортсменів, якщо цього не робить держава. Адже саме через брак підтримки наша країна втрачає багато талановитих спортсменів. Ми повинні розірвати це замкнуте коло», – наголосила Ганна Левчук, директор Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

Print Friendly, PDF & Email