Берлін має й надалі підтримувати Україну у боротьбі проти Росії, незважаючи на зростання цін на енергоносії, вважають дві третини німецьких громадян.

Значна частина німців готова підтримувати Україну у боротьбі проти російського вторгнення, незважаючи на загрозу збільшення витрат на енергоносії. Про це свідчить відповідне опитування, яке провів у період з 12 по 14 липня телеканал ZDF серед 1167 виборців, повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Майже 70% опитаних схвалили зовнішню політику Німеччини, спрямовану на підтримку України. Проте кількість громадян, які хотіли бачити сильнішу військову підтримку, скоротилася до 35% із 44% на початку липня.

Лише 22% німців проти того, щоб Німеччина підтримувала Україну. Вони хочуть нижчі ціни на енергоносії.

Понад дві третини опитаних заявили, що заходи щодо надання допомоги, спрямовані на те, щоб допомогти німцям відчувати вищі витрати через війну, у тому числі здешевлення квитків на громадський транспорт та дешевший бензин, недостатні. Водночас 20% визнали їх задовільними.

Нагадаємо, більшість громадян Білорусі вважають, що їхні військові не повинні допомагати Росії у її так званій «спецоперації» в Україні, свідчать дані Білоруської ініціативи Chatham House.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email