Вночі у Греції стався потужний землетрус. Магнітуда підземних поштовхів склала 6,8, також було багато сильних афтершоків магнітудою 4-5, повідомила Геологічна служба США.

 

Землетрус відчули також на Мальті, в Лівії, Італії, Македонії, Албанії, Боснії, Болгарії і Туреччині.

Епіцентр знаходився в Іонічному морі, в 35 кілометрах від грецького острова Закінф.
Далі послідувало цунамі заввишки близько 20 см.

Обійшлося без серйозних наслідків. Лише на острові відключилася електрика і звалилася частина відомого монастиря Строфадес.

Нагадаємо, у Сочі  ввели режим надзвичайного стану через сильні дощі.

Режим надзвичайної ситуації ввів в Сочі мер міста Анатолій Пахомов. Як передає Інтерфакс, в розпорядженні градоначальника пояснюється, що режим НС введено через найпотужніші дощі, які затопили житлові будинки та об’єкти соціальної сфери, розмили автомобільні дороги і створили реальну загрозу життю городян.

Відзначається, що режим НС введено «до особливого розпорядження».

Виступаючи на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій, Пахомов проінформував сочинців про достатні запаси продовольства і палива.

Так, за його даними, бакалійних товарів в місті вистачить на 7-14 днів, продуктів довгострокового зберігання — на 7-10 днів, сирів і ковбасних виробів — на тиждень, масложирової продукції — на 5-7 днів, хліба — на 4 дні. Мер вважає, що немає жодних проблем для того, щоб городяни створювали «ажіотаж в магазинах».

Паводок знищив частину траси і міст через річку Макопсе в Лазаревському районі. В результаті було перервано сполучення між Туапсе і більшістю населеними пунктами Лазаревського району.

 

Print Friendly, PDF & Email