У Сочі  - місті-курорті на чорноморському узбережжі Західного Кавказу в Краснодарському краї Росії ввели режим надзвичайного стану через сильні дощі.

Режим надзвичайної ситуації ввів в Сочі мер міста Анатолій Пахомов. Як передає Інтерфакс, в розпорядженні градоначальника пояснюється, що режим НС введено через найпотужніші дощі, які затопили житлові будинки та об'єкти соціальної сфери, розмили автомобільні дороги і створили реальну загрозу життю городян.

Відзначається, що режим НС введено «до особливого розпорядження».

Виступаючи на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій, Пахомов проінформував сочинців про достатні запаси продовольства і палива. Так, за його даними, бакалійних товарів в місті вистачить на 7-14 днів, продуктів довгострокового зберігання - на 7-10 днів, сирів і ковбасних виробів - на тиждень, масложирової продукції - на 5-7 днів, хліба - на 4 дні.

Мер вважає, що немає жодних проблем для того, щоб городяни створювали «ажіотаж в магазинах».

Паводок знищив частину траси і міст через річку Макопсе в Лазаревському районі. В результаті було перервано сполучення між Туапсе і більшістю населеними пунктами Лазаревського району.

Відновити міст в даний момент неможливо через паводок, заявили в прес-службі управління Федеральних автомобільних доріг "Чорномор'я". Постраждалих в результаті НП не було.

Крім цього, в районі населених пунктів Аше і Рада-Кваджа на федеральну трасу зійшли селі. Від прибережної частини відрізані населені пункти Мар'їно, Наджіго, Калеж і Лиготх.

Відновити дорожнє сполучення планують через два дні.

Як повідомлялося раніше, Президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 13 вересня 2017 року про Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану та в особливий період.

 

Print Friendly, PDF & Email