Лідер створеної на основі батальйону «Азов» партії «Національний корпус», народний депутат Андрій Білецький під час виступу у Верховній Раді зачитав ультиматум владі від націоналістичних сил. Згідно ультиматуму, радикали вимагають розриву дипломатичних стосунків з Росією,,припинення співпраці з МВФ, мораторій на продаж землі, узаконення блокади Донбасу, а також прийняття закону про імпічмент президента.

«Ми, українські націоналісти, об’єднані. І я вам обіцяю, що якщо ви надумаєте не виконати (наші вимоги, У нас вистачить сміливості, сил і рішучості, саморозпустити цю Верховну Раду. Повірте, ми це зробимо! Ми зібралися за то, щоб почати боротьбу за владу, щоб вона була не злодійська, а українська» — заявив Андрій Білецький.

Яким чином радикали сподіваються реалізувати свою погрозу про розпуск Верховної Ради Білецький не повідомив. Між тим, ультраправі можуть використати цілу низку заходів – починаючи від подачі заяв про припинення депутатських повноважень значною кількістю депутатів, і закінчуючи силовими акціями.

Нагадаємо, намічені на 18-22 лютого масштабні акції ультраправих присвячені Революції Гідності пройшли доволі спокійно. Між тим, напередодні цих акцій правоохоронцями була вилучена велика кількість зброї, яка за ствердженням керівництва силових відомств мала бути використана під час протестів.

Print Friendly, PDF & Email