«Національний корпус» провів силову акцію на Київщині. А саме, членами організації були знесені шлагбауми, за допомогою яких мешканці селища Петропавлівська Борщагівка намагалися заважати автомобілістам, що рухаються через київську окружну на житомирську трасу оминати пробку на окружній дорозі.

Як повідомляє кореспондент Громадське ТВ, до села приїхало близько 15 автобусів з активістами. Також, кореспонденти Громадського стверджують, що акція проходила мирним шляхом. Між тим, згідно тієї ж самої публікації: «внаслідок конфлікту охоронець дістав незначних поранень через погрози місцевим жителями пістолетом. Люди повалили нібито озброєного чоловіка на землю, втім, обшукавши його, зброї не знайшли».

Сумнівно, що про акцію, під час якої сталося побиття охоронця, можна назвати мирною і що він міг погрожувати зброєю якої в нього знайдено не було. Отже, перефразовуючи повідомлення Громадського можна сказати, що під час акції було застосовано насильство щодо одного з охоронців.
Нагадаємо, що Національний Корпус – це політична партія, що була створена командиром батальйону «Азов» Андрієм Білецьким на основі Цивільного Корпусу «Азов».

Print Friendly, PDF & Email