Політичний конфлікт навколо блокади ОРДЛО триває попри урядове рішення про її офіційне введення. Так, Міністр Внутрішніх Справ України Арсен Аваков засуджує дії депутата Парасюка та інших блокувальників. Він вважає їх неприпустимими, та наполягає на необхідності зняття з колишнього сотника Майдану депутатської недоторканності. Недоторканність народного депутата не може стати на заваді відповідальності за хуліганські вчинки, а діям нардепа Володимира Парасюка повинна бути дана правова оцінка. Про це в ефірі телеканалу «Україна» він прокоментував власне ставлення до блокувальників, та особисто до Володимира Парасюка.

«Якщо суспільство з цим мириться, якщо поліція з цим мириться, то виникає ситуація, коли суспільству не потрібна поліція, суспільству не потрібен порядок, а потрібен „матрос Желєзняк“ в особі пана Парасюка чи Семенченка» Далі голова МВС пройшовся по Махно, та нагадав що «недоторканність народного депутата має політичний характер: він не повинен притягатися до відповідальності за фактами його політичної діяльності, а не за фактом його хуліганських дій».

Аваков також вважає, що монополістом у застосуванні сили є держава. Отже, якщо правоохоронець застосував силу неадекватно, то його слід притягати до відповідальності. Але брати на себе роль судді, іноді у нетверезому стані, народний депутат не має права.

Print Friendly, PDF & Email