Католичка Асія Бібі, засуджена в Пакистані до смертної кари за звинуваченням у богохульстві, проте згодом виправдана Верховним судом країни, звільнена з в'язниці в Мултані. Про це в середу, 7 листопада, повідомив її адвокат Саїф уль-Малук, передає DW.

Після помилування жінки в Пакистані почалися масові акції протесту. Люди підбурювані радикальною ісламістською партією «Техрік-е-Лабаік Пакистан» вимагали прилюдно стратити Бібі. Влада країни уклала з лідером партії угоду з п’яти пунктів, згідно з якою уряд не став би простистояти повторному розгляду справи у суді, а звільнення жінки тимчасово відмінялося. 

Тим не менш Саіф Уль-Малук заявив, що Асія Бібі знаходиться на борту літака.  Пункт призначення судна залишається невідомим. Керівництво в‘язниці в Мултані підтвердило інформацію про звільнення, додавши, що були отримані всі необхідні для цього документи. 

За даними пакистанської газети The News International, Бібі супроводжував особисто посол Нідерландів. Нагадаємо, раніше влада країни заявляла, що готова надати жінці притулок, якщо їй вдасться залишити Пакистан. 

Крім того, стало відомо, що голова Європарламенту Антоніо Таяні запросив жінку і її сім'ю відвідати цей законодавчий орган ЄС. Таяні також підтвердив в Twitter, що Асія Бібі знаходиться «в безпечному місці».

Print Friendly, PDF & Email