Кримський міст в одній із частин конструкцій проходить по територіальних водах України, уточнив Арестович.

Кримський міст був незаконно збудований Росією в територіальних водах України і вважається українською територією. Про це у суботу, 16 липня, в інтерв’ю Фейгіну заявив радник керівника ОП Олексій Арестович, коментуючи обіцянку України, дану західним партнерам, не бити з наданого США та Європою озброєння по Росії.

На Кримський міст, пояснив Арестович, це обмеження не поширюється.

«Не бити по Російській Федерації? Так не битимемо. У нас цілей на території України вистачає. Кримський міст першою частиною проходить по територіальних водах України. Це наша територія», – сказав він.

Арестович додав, що із Кримським мостом «можуть статися всілякі неприємності».

«Це незаконна споруда, побудована в територіальних водах України. Вишки Бойка були незаконно захоплені. Що з ними сталося? Кримський міст чекає та сама доля».

Раніше в ГУР заявили, що військові об’єкти в окупованому Криму і кораблі Чорноморського флоту Росії є однією з цілей України, яку потрібно уражати американськими реактивними системами залпового вогню.
—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email