Російські окупанти замінували частину території, яка потрапила під їхній контроль, зазначив радник керівника Офісу президента.

На сьогоднішній день у Херсонській області зосереджено від 12 до 15 тис. російських солдатів. Про це у суботу, 16 липня, розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним.

«Там десь 15 БТГ тупцюється, це вже проріджені БТГ. Якщо множити, то це 12–15 тисяч військ. Це все, що там є», – повідомив радник керівника ОП.

Він же висловив упевненість, що окупанти здадуться в полон українській армії ще до початку контрнаступу ЗСУ у Херсонській області.

«ЗСУ вже атакують за допомогою HIMARS та артилерії їхні склади з боєприпасами і командні пункти в Херсонській області», – сказав він.

Водночас, як наголосив Арестович, окупантам не допоможуть навіть мінні поля.

«Вони, звісно, замінували підходи, але знайдеться «болт із лівим різьбленням». У сучасній війні працює не кількість загороджень, а воля до перемоги. Коли вони розбіжаться чи не чинитимуть опір, мінні поля ми якось пройдемо», – розповів Арестович.

Раніше в Міноборони повідомили, що Україна збирає мільйонну армію, оснащену західною зброєю, завданням якої буде деокупація територій на півдні.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email