Російська армія перекидає сили з Донбасу на південь України, де вона очікує на контрнаступ ЗСУ, стверджує радник ОП.

Росія вирішила відмовитись від захоплення Донецької області, щоб утримати окупований південь. Такою думкою поділився радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live в середу, 27 липня.

«Висловлю припущення, що Кремль вирішив відмовитися від захоплення Донецької області. Вони переходять у стратегічну оборону і перекидають війська на напрями, де вони очікують нашого контрнаступу. Питання, чи будуть вирішальні удари для послаблення ЗСУ і тиск до заключення Мінська-3», — сказав він.

Водночас радник заявляє, що загарбники розпочали наступ на донецькому напрямку. Однак, за словами представника ОП, це спроба ворога відвернути ЗСУ від контрнаступу на півдні України.

При цьому Арестович висловив упевненість у поразці Росії у цій війні.

«Стратегічна поразка РФ неминуча. Російська армія вийшла на пік своєї боєздатності, а українська йде вгору і ще довго йтиме переозброєння. Десь попереду літаки нові маячать, HIMARS їдуть, БПЛА, їдуть дрони і багато чого симпатичного, цікавого… Ми потихеньку міняємося місцями з російською армією», — пояснив він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email