Президент України Володимир Зеленський привітав громадян країни із Днем української державності. Відеопривітання оприлюднено вранці у четвер, 28 липня.

Глава держави заявив, що «нашу велику українську родину об’єднує родина державних символів України. Це три брати: Державний прапор України, Державний герб та Державний гімн».

«На мою думку, дуже важливо не лише відзначати появу державності, а й об’єднуватися задля її збереження. Ми думали, що «запанували у своїй сторонці. Ми кладемо душу й тіло за нашу свободу». Оскільки забули, що ще далеко не всі «вороженьки — як роса на сонці»… Але ми не забули, якого ми роду, а значить, нам точно «усміхнеться доля», оскільки це наша доля», — заявив президент.

При цьому у коментарі до відеовітання Зеленський зазначив, що сьогодні в країні неспокійний ранок через ракетний терор з боку Росії.

«Ми не здамося. Не опустимо руки. Нас не залякати. Україна — самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди», — резюмував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День української державності. Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України, запропонував торік президент Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України. Тоді ж він підписав указ про затвердження Дня державності.

За словами президента, точкою відліку української державності вважається рік заснування Києва — столиці Київської Русі та сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься у день розквіту української державності — у день хрещення Київської Русі.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email