Російські сили наразі можуть провести лише дві великі наступальні операції в Україні — на Сіверськ та Бахмут у Донецькій області. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що з моменту закінчення оперативної паузи 16 липня російські війська зосередилися на наступі на Сіверськ із Верхньокам’янки та Білогорівки, а також на Бахмут із районів Новолуганського та Вуглегірської ТЕЦ.

За даними ISW, Росія виділила достатньо ресурсів для проведення майже щоденних наземних атак та захоплення території на цих двох напрямках, проте не змогла підтримувати такий же темп наступу або досягти аналогічних територіальних завоювань в інших місцях.

«Таким чином, російський наступ, швидше за все, досягне кульмінації до того, як захопить якісь інші великі населені пункти в Україні», — наголосили аналітики.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email