Глава парламентської фракції Слуга народу Давид Арахамія анонсував "активні посадки" корумпованих чиновників навесні 2023 року. Про це він написав у Telegram 23 січня.

"З 24 лютого офіційні та неофіційні канали постійно попереджали чиновників усіх рівнів: сфокусуватися на війні, допомозі постраждалим, зменшенні бюрократії та перестати займатися сумнівними справами. До багатьох дійшло. А до багатьох, на жаль, ні. Мабуть, цієї весни точно саджатимемо активно", - зазначив він.

Арахамія наголосив, що найближчим часом закінчиться конкурс на посаду директора НАБУ, і "ми завершимо побудову незалежної антикорупційної інфраструктури".

"Деякі люди збожеволіли і мародерять без страху і закидів совісті. Це стосується і нещодавніх закупівель генераторів, і свіжих скандалів у Міністерстві оборони. Сьогодні на Комітеті розберемося в ситуації. Ініціюватиму повернення парламентського контролю за діяльністю виконавчої влади", - додав глава фракції.

Нагадаємо, 21 січня стало відомо про затримання заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського за підозрою в розкраданні бюджетних коштів.

Print Friendly, PDF & Email