Зима в Україні буде непростою, адже божевілля лідера Кремля може вилитися новими атаками росіян на українську енергетику. Про це у п'ятницю, 1 вересня, заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю NV.

"Зима буде складною і непростою з урахуванням цього божевільного, який знаходиться поруч на нашій територій. Звичайно, він буде намагатися робити нам проблеми. Але я точно можу сказати, що це питання сьогодні перебуває зовсім вже в іншому вигляді. Йде максимальна підготовка до непростого і складного періоду", - сказав Данілов

Секретар РНБО відзначив, що дане питання вже багато разів обговорювалося на засіданнях Ставки Верховного Головнокомандувача і компетентні структури вже ведуть певну роботу.

Данілов відзначив, що над збереженням енергооб'єктів працює не лише центральна влада, а й місцева.

"Потрібне максимальне залучення людей, які знаходяться на місцях. Це має спільна робота. І є велика проблема, коли вважають, що в Києві чи в Офісі президента чи кабінеті прем'єр-міністра мають вирішуватися питання, які відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування - майте на увазі, що це не зовсім так. Сьогодні кожна територіальна громада має займатися своєю територією для того, щоби у них було своє світло. Це спільна робота і справа", - зазначив Данілов.

Print Friendly, PDF & Email