Компанія Ягуар анонсувала оновлення компактного кросовера F-Pace, який з'явиться в Україні на початку 2022 року. Шанувальникам бренду не варто очікувати значних змін, адже цей кросовер глобально оновився у 2020 році. Тому анонсовані зміни покликані підживити цікавість публіки та підвищити продажі. Для тих, хто планує купити новий Jaguar F-Pace, компанія готує вдосконалення клімат-контролю та систем допомоги водієві. У новому році також очікується вихід кросовера у версії R-Dynamic Black. 

Більше свіжого повітря у салоні

У 2020 році більшість британських автомобілів обладнали системою фільтрації повітря, здатною уловлювати пил, шерсть та дрібнодисперсні часточки, розміром РМ 2.5. Завдяки цій системі у салон потрапляє чисте повітря без бруду та алергенів. Автомобілі 2022 року матимуть додаткову функцію провітрювання салону. Спеціальні вентилятори із системи клімат-контролю наповнюватимуть салон свіжим повітрям. 

Функцію провітрювання можна запланувати на головному моніторі, встановивши таймер, або увімкнути віддалено черед додаток Jaguar Remote на смартфоні. Можливість віддалено керувати функціями клімат-контролю дозволяє власникам щоразу сідати у салон з комфортною температурою та свіжим повітрям. Окрім функції провітрювання, у салоні Jaguar F-Pace з'явиться система вимірювання та зниження рівню вуглекислого газу. Коли концентрація СО2 перевищуватиме норму, клімат-контроль автоматично подаватиме у салон більше свіжого повітря. 

Безпечні маневри та впевненість за кермом

Британські автомобілі відомі широким набором активних систем безпеки, що допомагають водієві тримати дистанцію, перебувати у межах заданої смуги та екстрено гальмувати, щоб уникнути зіткнення. У 2022 році цей перелік доповниться адаптивним круїз-контролем з функцією автоматичного підкермовування. Електронний асистент м'яко допомагає кермувати, щоб запобігти зіткненню, пом'якшити входження у поворот чи утримати авто у смузі руху. Ця функція стане корисною для недосвідчених водіїв, які несміливо маневрують стрімким потоком міських магістралей.

Розробники Ягуар створили технологію, яку оцінить кожен водій, кому доводилось на узбіччі міняти пробите колесо. Технологи компанії представили шини, внутрішня сторона яких покрита шаром особливого герметика. Коли гострий предмет дірявить шину, герметик заповнює отвір та створює міцну плівку. Це дозволяє зберегти тиск у колесі та безпечно доїхати до найближчого шиномонтажу. Нові шини встановлюватимуть на Jaguar F-Pace 2022 року, а також інші британські автомобілі, але за доплату. 

Оновлені кросовери уже продаються в Англії. Поки невідомо. коли вони з'являться в українських дилерських центрах. Слідкуйте за інформацією на сайті столичного автоцентру Ягуар Київ Аеропорт. 

Print Friendly, PDF & Email