Українські військові на Херсонщині продовжують вести наступальні операції. Зокрема, вони зруйнували військовий понтонний міст у Дар’ївці, який росіяни розгорнули після того, як найближчий автомобільний міст був серйозно пошкоджений.

Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії у Twitter у четвер, 8 вересня.

Відомство, посилаючись на дані британської розвідки, повідомило, що переправа в Дар’ївці — один із основних маршрутів між північним та південним секторами російської військової присутності на захід від річки Дніпро.

«Систематичні прицільні удари України по вразливих пунктах переходів продовжують чинити тиск на російські сили, які намагаються стримати українські атаки: це сповільнює їхню здатність розгортати оперативні резерви та поповнювати запаси техніки зі сходу», — підсумували у міністерстві Британії.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email