Українська армія підтвердила новий удар по Антонівському мосту «щоб закріпити статус «непроїзного».
Завдяки успішним діям Збройних сил України перевезення важкої техніки окупантами на Херсонському напрямку утруднене до неможливості. Про це в ефірі інформаційного телемарафону повідомила начальник об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Зазначимо, що сьогодні з ранку у соцмережах з’явилося відео нібито нового обстрілу Антонівського мосту у Херсоні. Українське командування підтвердило удар.

«Знову завдано удару по Антонівському мосту, щоб закріпити його статус як непроїзний», — повідомила вона.

При цьому вона зазначила, що удари ЗСУ по мостах в Херсонській області ускладнюють для окупантів перевезення важкої техніки та боєприпасів. Однак Гуменюк наголосила, що це не означає, що мости повністю пошкоджені. Цю інформацію уточнюють спеціалісти.

«Зараз ми бачимо і спостерігаємо, як керівний склад тих військових підрозділів потроху використовує ці залишки транспортних шляхів для евакуації на лівий берег (Дніпра на Херсонщині, — ред.) для того, щоб почуватися в безпеці», — додала спікер.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email