У ніч з 12 на 13 липня українська артилерія вдарила по скупченню сил у Чкаловому на Дніпропетровщині та знищила склад з боєприпасами у Чорнобаївці. Про це повідомляє оперативне командування Південь.

«Нічні ракетно-артилерійські удари наших підрозділів відбулися, зокрема, по скупченню сил противника у Чкаловому та по складу боєприпасів у Чорнобаївці», — йдеться у звіті.

Двічі зенітно-ракетними підрозділами у Нікопольському районі було знищено безпілотники-розвідники, якими ворог намагався викрити українські позиції та скоригувати свій вогонь.

Підтверджені втрати противника за ніч становлять 11 військових, три одиниці броньованої та дві – автомобільної техніки. Інші втрати уточнюються, повідомляє ОК Південь.

У північно-західній частині Чорного моря в готовності до завдання ракетних ударів, знаходяться два надводні і два підводні ракетоносії, споряджені 24 ракетами Калібр, а також два великі десантні кораблі.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email