У Сватівському районі Луганської області українські військові ліквідували батальйон мобілізованих росіян із Воронезької області. Повідомляється про сотні знищених окупантів. Про це в суботу, 5 листопада, пише російське видання Верстка з посиланням на російського військового, що вижив, і родичів мобілізованих.

За його словами, це сталося біля села Макіївка. Військовослужбовець РФ Олексій Агафонов, із яким спілкувалося видання, вважає, що там могли ліквідувати понад 500 росіян.

За словами вцілілого російського військового, мобілізовані пройшли підготовку у військовій частині 2079. Командир батальйону обіцяв росіянам, що їх привезуть до району Сватового, де за 15 кілометрів від лінії фронту вони мали приєднатися до так званої "територіальної оборони". Однак у ніч проти 2 листопада 2022 року весь батальйон відвезли на лінію зіткнення.

"Нас викинули біля посадки, сказали окопуватися, у нас на батальйон було три лопати, забезпечення взагалі ніякого не було. Ми як змогли окопалися, а під ранок почався обстріл - артилерія, "гради", міномети, коптери, нас просто розстрілювали.

Коли все почалося, офіцери одразу втекли. У перервах між обстрілами ми намагалися окопуватись, але нас одразу обчислювали коптери і просто розстрілювали. Із 570 осіб цілих 29, ще 12 поранено, решту - всі", - розповів він.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email