Міська влада не виключає проведення новорічних свят у Києві, проте розглядає заходи на час різдвяних та новорічних канікул в обмеженому форматі. Про це у суботу, 5 листопада, повідомив мер столиці Віталій Кличко в ефірі телемарафону, додавши, що масових святкувань 100% не буде.

"Насамперед ми відштовхуємося від безпеки. По-перше, Новий рік та Різдво ніхто скасовувати не буде. А щодо святкування, то кожен зможе відсвяткувати в сім'ї, а таких масових святкувань у місті 100% не буде", - заявив мер.

Кличко додав, що влада схиляється до того, щоб традиційна ялинка в центрі міста все ж таки була.

Мер уточнив, що деталі міська влада зможе озвучити вже ближче до новорічних свят.

"Але можу сказати, що і новорічну ялинку розглядаємо. Атмосфера нового року має бути. Тому ми зараз розглядаємо в обмеженому такому форматі святкування Нового року та різдвяних свят, але не хочемо їх скасовувати", - сказав міський голова.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email