Українські війська завдали великої поразки Росії, відвоювавши майже всю Харківську область під час швидкого контрнаступу. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW) у зведенні за підсумками неділі, 11 вересня.

«Тривале обговорення, а потім оголошення Києва про контрнаступальну операцію, спрямовану на Херсонську область, відвернуло російські війська від секторів, на яких українські сили провели вирішальні атаки в останні кілька днів», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що цей успіх став результатом кампанії, яка включає максимальне використання західних систем озброєння.

Збройні сили України застосували HIMARS та інші західні системи для атак на російські наземні лінії зв’язку у Харківській та Херсонській областях, створивши умови для успіху операції.

При цьому в ISW наголосили, що західні системи озброєння були необхідні, але недостатні для забезпечення успіху України. Українське застосування цих систем у добре спланованій та добре проведеній кампанії забезпечило значний успіх контрнаступальних операцій у Харківській області.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email