Для зосередження артилерійського вогню на Бахмутському напрямку ворог свідомо зменшив кількість обстрілів позицій українських військ на Херсонському та Запорізькому напрямках.
ЗСУ щодня стримують навколо Бахмута Донецької області до 20 атак супротивника. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов.

Основні зусилля ворога, як і раніше, зосереджені на Бахмутському напрямку, зазначили в Генштабі.

“Найскладніша ситуація залишається на сході нашої країни, де противник намагається вийти на адмінкордон Донецької області. З 23 грудня під час операції Сил і оборони сталося 259 бойових сутичок із противником. Агресор здійснив понад 4 тис. обстрілів наших військ”, - сказав Громов.

Представник Генштабу повідомив, що для зосередження артилерійського вогню на Бахмутському напрямку ворог свідомо зменшив кількість обстрілів позицій українських військ на Херсонському та Запорізькому напрямках.

За даними Генштабу, понад 40% артилерійських обстрілів уздовж лінії зіткнення від Куп'янська до Мар'їнки припадає на Бахмутський напрямок.

Print Friendly, PDF & Email