Окупаційні війська продовжують завдавати артилерійських ударів з подальшими спробами штурму, завдають ракетних та авіаційних ударів.

Українські військові зупинили спробу російських окупантів захопити автодорогу між Лисичанськом та Бахмутом. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай 16 липня.

Він розповів, що росіяни намагаються захопити стратегічно важливу для них автодорогу вже понад два місяці, але контроль над кількома кілометрами цієї дороги їм встановити досі не під силу. Українські захисники щільним вогнем припинили ці спроби ворога.

Окупаційні війська продовжують завдавати артилерійських ударів з подальшими спробами штурму, завдають ракетних та авіаційних ударів. Про це докладно читайте у ранковому зведенні Генштабу.

Раніше в Міноборони повідомили, що Україна збирає мільйонну армію, оснащену західною зброєю, завданням якої буде деокупація територій на півдні.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email