У Лазурному Херсонської області знищено до 30 окупантів. Також посилено працюють російські мобільні крематорії у місті Токмак.
Минулої доби авіація Сил оборони завдала 22 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки окупантів і три удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні у п'ятницю, 16 грудня.

У свою чергу підрозділи ракетних військ та артилерії вразили п'ять пунктів управління, чотири райони зосередження особового складу противника, шість артилерійських позицій, два склади боєприпасів, а також склад паливно-мастильних матеріалів.

Крім цього, ЗСУ збили два БПЛА типу Орлан-10.

За уточненою інформацією, 14 грудня, в районі населеного пункту Токмак Запорізької області українські військові знищили до 10 одиниць військової техніки різного типу, а також близько 180 окупантів зазнали поранень.

"У Лазурному Херсонської області було знищено до 30 окупантів. Крім того, наголошується на роботі російських мобільних крематоріїв у місті Токмак", - йдеться у зведенні.

Зазначається, що російські загарбники продовжують агітувати військовослужбовців строкової служби на службу за контрактом з метою поповнення поточних втрат.

"Такі процеси тривають в підрозділах 1-ї танкової армії західного військового округу", - додали в Генштабі.

Print Friendly, PDF & Email