До 10 стратегічних бомбардувальників Ту-95 перебували в районі Каспійського моря та здійснили запуски ракет, попередив журналіст Андрій Цаплієнко.

У всіх областях України оголошено повітряну тривогу, у тому числі й у Києві. Громадян попереджають про можливу ракетну атаку російських агресорів. Про це свідчать дані на карті повітряних тривог у п'ятницю, 16 грудня.

Влада закликає громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та вирушити в укриття чи безпечні місця.

Військовий журналіст Андрій Цаплієнко написав у Telegram, що до 10 стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-95 перебували в районі Каспійського моря та здійснили запуски ракет.

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім попередив, що перші ракети вже заходять.

"Чекаємо близько 60 шт. На півночі вже над територією України частина. Також думаю, що наше ППО зіб'є 50+ мінімум", - написав голова області.

У Києві повністю зупинили рух метро на всіх гілках. Підземні станції працюють як укриття.

Про це повідомив у Телеграм мер міста Віталій Кличко.

"Повітряна тривога триває! Будь ласка, залишайтеся в укриттях! Про відновлення руху повідомимо додатково", – написав він.

Вибухи в столиці під час повітряної тривоги були зафіксовані в трьох районах: Голосієвському, Дніпровському та Деснянському. Частково вони повʼязані з протиповітряною обороною.

Сьогодні, 16 грудня, Росія вчинила нову масовану ракетну атаку на українську енергетичну інфраструктуру. Харків і Полтава повністю знеструмлені.

Print Friendly, PDF & Email