Сергій Череватий зазначив, що ворог "збирає потужні сили" на Куп'янському напрямку, а Кліщіївка під Бахмутом є певним "епіцентром" фронту.
Російські загарбники прагнуть перехопити ініціативу на Куп’янському напрямку. Про це заявив речник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі телемарафону

"Це той напрямок, де ворог хоче перехопити ініціативу, збирає потужні свої сили. Як у особовому складі, так і техніці… Постійно наносить удари по нам", - пояснив він.

За його словами, ворог на цьому напрямку "дуже активний".

"Цієї доби було дещо менше активності в плані атак - п’ять атак було. 522 ворожих обстрілів, 16 авіанальотів", - додав військовий.

Під час відбиття ворожих атак 51 окупант був знищений, 117 - поранено, було знищено військову техніку ворога, зокрема два танки, бойову машину піхоти та два міномета, розповів Череватий.

Він також додав, що українські війська продовжують тиснути на ворога та утримувати ініціативу на Бахмутському напрямку.

"Ворог чинить шалений спротив. 626 разів за цю добу наносив удари по наших позиціях артилерією різних типів. Чотири авіанальоти здійснив. Загалом на цьому напрямку відбулося 11 боєзіткнень", - розказав речник Східного угруповання ЗСУ.

Він додав, що було ліквідовано 140 окупантів, 232 поранено та чотирьох взято в полон, знищено було значну кількість ворожої техніки, зокрема три танки та дві реактивні системи залпового вогню Град.

Череватий додав, що Кліщіївка нині - це зона напружених бойових дій, певною мірою "епіцентр" фронту.

Print Friendly, PDF & Email