Якщо Україна зможе посилити позиції навколо Ізюму, продовжуючи перехід до контрнаступу на Херсон, тоді російські війська постануть перед найскладнішим вибором.

Українські військові провели серію локалізованих контратак між Ізюмом та Слов’янськом та відбили позиції у низці населених пунктів. Про це УНН повідомили в Інституті ведення війни (ISW).

Окупанти продовжували наземні атаки на північний схід та південь від Бахмута, спроби наступу на Піски та зробили обмежений наземний удар на південний захід від Донецька.

В ISW зазначають, що перед вищим російським командуванням стоїть дилема, серйозність якої, можливо, залежить від здатності України вести значні контрнаступальні операції на кількох напрямках одночасно.

Якщо Україна зможе посилити позиції навколо Ізюма, продовжуючи перехід до контрнаступу на Херсон, тоді російські війська постануть перед найскладнішим вибором.

Їм, ймовірно, доведеться вирішити – залишити свої позиції на заході навколо Ізюма на користь оборони своїх наземних ліній зв’язку далі на півночі та сході або залучити більше особового складу та техніки, щоб спробувати утримати поточну лінію фронту.

«Однак такі сили мають прийти з іншої осі, що поставило б під загрозу інші досягнення Росії», — наголосили аналітики.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ звільнили село в Ізюмському районі.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email