Заступника голови громадської палати Алтайського краю РФ Євгена Новікова було знищено під час обстрілу Шахтарська, заявили російські ЗМІ.

Російські видання повідомили про смерть заступника голови громадської палати Алтайського краю РФ Євгена Новікова на території т.зв.»ДНР» у понеділок, 15 серпня. Про це повідомляє провладне інформагентство ТАРС із посиланням на голову палати Юрія Шамкова.

У повідомленні сказано, що Новіков поїхав на окуповану росіянами територію на Донеччині на початку липня «з волонтерською місією». У результаті 10 липня він «потрапив під обстріл у Шахтарському районі».

Кремлівські пропагандисти запевняють, що під час цього обстрілу постраждали два і «зникли безвісти» чотири представники російської організації Наследие – молодіжного крила «російського Союзу ветеранів Афганістану».

До цього родичі Новікова публікували в соцмережах повідомлення про те, що він зник безвісти. Російське видання Алтапресс заявило, що Новікова нібито «впізнали по черепу».

Також ЗСУ ліквідували «полковника» так званої «армії ДНР», командира реактивного артилерійського дивізіону Ольгу Качуру (Корсу), яка до 2014 року служила в міліції Горлівки.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email