Таку думку висловив політичний експерт Тарас Семенюк, коментуючи останню акцію партії «Голос» автомітингу під ОП, котрий був покликаний зупинити можливу здачу національних інтересів під час переговорів з ТГК у Мінському форматі через скайп-зв’язок.

«Голос» достатньо креативно підійшов до акції в умовах коронавірусу, розуміючи, що масові акції не можливі. Це була єдина партія, яка організувала протест зробивши його в автомобілях не наражаючи людей на небезпеку. До того ж, партія змогла продемонструвати свою громадянську позицію та ще раз звернути увагу суспільства, що ОП веде політику на межі з переходом за «червоні лінії» здачі державних інтересів і можливу кристалізацію бойовиків як суб’єкта конфлікту, що може призвести до міжнародного визнання не російської агресії, а внутрішнього конфлікту»,- вважає політолог Тарас Семенюк.

Загалом політичний експерт відзначає, що партія «Голос» після того як її очолила Кіра Рудик набрала динаміку та змінила свою зовнішню риторику, здобувши чітку позицію, що, власне найближчим часом, може призвести до росту рейтингів та збільшення електоральної бази.

Т. Семенюк підкреслює, що попередня акція під ОП теж була очолена партією «Голос» проти «мінської зради». 

За словами експерта нова керівниця демонструє якісний та ефективний результат в регіонах, готуючи партію до участі на місцевих виборах.

Наостанок Тарас Семенюк додає, що зміна лідера йде партії на користь. З однієї сторони Вакарчук демонструє, що це не партія лідерського типу як наприклад «ЄС», де головну скрипку грає виключно Порошенко і не «Слуга Народу», де без Зеленського рейтинг і структура взагалі не можливі. 

«Голос» — це партія в якій можуть бути різні лідери, що доповнюватимуть одне одного. 

Меседжі, котрі були на виборах про те, що це партія сильної команди, зараз як ніколи демонструються на практиці.

Print Friendly, PDF & Email