У Єврокомісії ухвалили новий пакет санкцій проти РФ, у який увійде обмеження на ціни на російську нафту і скасування заборони на транспортування російських добрив і цементу. Про це у середу, 28 вересня, повідомляє Politico з посиланням на чиновників і дипломатів.

Зокрема, Єврокомісія планує рекомендувати країнам ЄС заборонити компаніям транспортувати чи страхувати російську нафту, якщо ціна, за якою вона продається, перевищує певну межу.

За даними видання, у ЄС розглядають обмеження на ціни на російську нафту на рівні її реалізації в Азії – приблизно на 30% дешевше за поточні ціни у Європі.

Наголошується, що Кіпр, Греція та Мальта довгий час не погоджувалися на запровадження межі на ціни на російську нафту, бо вони заробляють на транспортуванні нафти з Росії.

Але, за словами співрозмовників видання, було погоджено попереднє рішення, згідно з яким Греція, Кіпр і Мальта отримають компенсацію у вигляді скасування заборони на транспортування російських добрив, цементу та інших продуктів.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email