Американський журнал Time назвав Людиною року президента України Володимира Зеленського за його керівну роль під час повномасштабної війни. Про це йдеться на сайті видання.

Так, 24 лютого лідер нашої країни, не маючи політичного досвіду, вийшов на світову арену та згуртував світових лідерів для підтримки України.

Водночас Time зазначає, що за два дні після деокупації Херсона, глава держави, незважаючи на всю небезпеку, відвідав місто, підтримав людей та підняв прапор України на центральній площі.

"Моя охорона була на 100% проти цього. Вони сприйняли це важко. Вони не можуть контролювати практично нічого в регіоні, який щойно був деокупований. Тож це великий ризик, і, на мій погляд, трохи безрозсудно", - сказав Зеленський.

Також, на думку видання, мужність президента України є заразною. Вона поширилася політичним керівництвом у перші дні вторгнення.

Крім того, американський журнал додав, що в біографії Зеленського мало що передбачало його готовність стояти і боротися. Він ніколи не служив в армії, але з'ясувалося, що досвід колишнього шоумена мав свої переваги.

Print Friendly, PDF & Email