Останнім часом, особливо зі звільненням Херсона від російських загарбників, обстрілів Миколаєва поменшало, але повертатися у місто ще небезпечно. Про це на брифінгу у Медіа Центрі Україна зазначив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

"На сьогодні я продовжую говорити миколаївцям про те, щоб вони поки що не поверталися у Миколаїв. По-перше, через відсутність води. По-друге, через можливі обстріли", – сказав Сєнкевич.

За його словами, потрібно зрозуміти, як зміниться безпекова ситуація, бо раніше Миколаїв російські окупанти обстрілювали із-під Херсона. Він зазначив, що очікує на можливі атаки окупантів на об'єкти критичної інфраструктури.

"Миколаїв обстрілювався дуже активно весь час війни, останні два тижні ці обстріли зменшилися. Востаннє нас обстрілювали три дні тому: ви знаєте цей випадок, у п'ятиповерховій будівлі впали всі поверхи, загинули семеро людей... З того часу ми чуємо вибухи на околицях міста, але у самому місті вибухів немає", – зазначив Сєнкевич.

Він нагадав, що росіяни обстрілювали Миколаїв із-під Херсона з ракетних комплексів С-300. Очевидно, ці комплекси перекинули на лівий берег річки Дніпро.

"Тому зараз у нас тихо. Не думаю, що так буде завжди, але, сподіваюся, якнайдовше", – сказав мер.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email