Країна-агресор Росія може і далі шантажувати світ припиненням зернової угоди, бо її дії не викликають належної реакції. Про це написав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter в середу, 2 серпня.

За його словами, так звана "група Путіна" вирішила вкотре зіграти в принизливий шантаж – розірвала зернову угоду, заблокувала акваторію, навмисно посилила голод в країнах Африки, завдала ударів по портовій та зерновій інфраструктурі України, загрожувала комерційному судноплавству третіх країн, а належної реакції на це досі немає.

"Замість жорстких рішень і показового ігнорування вимог "російських кремлівських старців" міжнародна спільнота принижено так просить: "Поверніться до угоди, і ми заплющимо очі на ваші погрози та злочини", – написав Подоляк.

Він додав, що саме тому Росія продовжує шантажувати і обстрілювати Україну, намагаючись досягнути своєї мети.

"Питання: чому російський агресор повинен зупинитися, а не продовжувати використовувати примітивний шантаж, убивства й руйнування для досягнення своїх локальних цілей?", – запитав він.

Нагадаємо, 17 липня у Кремлі заявили про вихід із зернової угоди, яка діяла рік і дозволяла експортувати українське продовольство з портів Чорного моря.

Print Friendly, PDF & Email