Президент подякував політикам, громадським діячам, журналістам та звичайним людям, які наполягають на тому, що не може бути якихось табу в постачаннях зброї для захисту від російського терору.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні до народу торкнувся теми ранкового обстрілу Костянтинівки Донецької області.

"Сьогодні о 9:15 ранку російська армія здійснила ракетний обстріл нашого міста Костянтинівка Донецької області. Ворог застосував ракети С-300. По житловому сектору. Станом на цей час 17 прізвищ у списку постраждалих. 14 – поранено. Троє людей загинули. Мої співчуття рідним і близьким... Ці російські ракети потрапили до Костянтинівки, зокрема, до чотирьох житлових будинків. І такі обстріли, на жаль, є буденністю наших територій, до яких російська армія дістає такими ракетами. Донбас, Харківщина, південь держави..." - сказав Зеленський.

Президент наголосив на важливості військової допомоги закордонних партнерів у забезпеченні ЗСУ далекобійними ракетами.

"Припинити цей російський терор було б можливо, якби ми могли забезпечити відповідні ракетні сили наших військових. Щоб терористи не мали відчуття безкарності. Україні потрібні далекобійні ракети - зокрема для того, щоб прибрати цю можливість окупантів ставити десь далеко від лінії фронту свої ракетні установки та знищувати ними українські міста.І я дякую всім у світі - політикам, громадським діячам, журналістам та звичайним людям, які наполягають разом з нами на тому, що не може бути якихось табу у постачаннях зброї для захисту від російської терору", - зазначив Володимир Зеленський.

Крім того, президент подякував воїнам, які стоять на захисті Донецької області.

"Особливо хочу відзначити сьогодні підрозділи, які найбільше результативно захищають саме Донеччину. 21-й окремий батальйон 56-ї окремої мотопіхотної бригади - дякую за стійкість і відбиття російських штурмів! Воїни 26-ї та 55-ї окремих артилерійських бригад - дякую за влучність! 92 -я окрема механізована бригада - дякую вам, хлопці! Дякую всім, хто щодня і щоночі дає для України необхідний результат! І на кожен російський обстріл ми відповімо обов'язково. Слава Україні!" - наголосив президент.

Print Friendly, PDF & Email