Попри будь-який російський терор, попри будь-які спроби Росії шантажувати світ, спільної нашої сили - усіх у світі, хто цінує життя, - достатньо, щоб подолати зло, переконаний президент України.
У вечірньому відеозверненні до народу 31 липня президент України Володимир Зеленський говорив про терористичний акт РФ у Кривому Розі та інші обстріли українських міст і сіл.

"Сьогодні о сьомій вечора завершено рятувальну операцію в Кривому Розі на місці удару російських ракет. Це були дві ракети Іскандер. Балістичні ракети проти житлового будинку - в одному підʼїзді зруйновано поверхи з четвертого по девʼятий, просто проти цивільних людей, звичайних людей, проти дітей. Це тероризм, який ніхто у світі не назве інакше. Станом на цей час відомо про шістьох загиблих, серед них - дитина: дівчинка, її звали Дарʼя. Їй було лише десять років. Разом із нею загинула її мама. Її звали Наталія. Звичайна родина у звичайному місті, чиє життя було знищене російськими вбивцями. Мої співчуття всім, хто втратив рідних і близьких," - сказав президент.

Зеленський також висловив співчуття рідним загиблого в Херсоні поліцейського і нагадав, що в місті поранено дев'ятьох людей.

"Сьогодні ж російські нелюди обстріляли Херсон - із артилерії. Загинув працівник поліції. Мої співчуття. Поранено девʼять людей, серед них дитина й чотири волонтери громадського обʼєднання Місто сили", - йдеться у зверненні.

Зеленський висловив упевненість, що світ спроможний перемогти зло, але тільки у співпраці.

"Попри будь-який російський терор, попри будь-які спроби Росії шантажувати світ, спільної нашої сили - усіх у світі, хто цінує життя, - достатньо, щоб подолати зло. Ми можемо не лише завдати поразки державі-терористу, а й забезпечити перемогу справедливості, коли всі, хто винен у терорі, нестимуть відповідальність. Але для цього потрібно щодня, щотижня, щомісяця збільшувати нашу співпрацю та збільшувати тиск на агресора. І я дякую всім у світі, хто саме так і робить! Дякую всім, хто захищає свободу, людяність разом з Україною!" - традиційно завершив подякую своє звернення президент.

Print Friendly, PDF & Email