Якщо Європа зволікатиме, зло може встигнути перегрупуватися та налаштуватися на роки війни, зазначив український лідер.
Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до учасників засідання Європейської ради у четвер, 23 березня, пояснив західним політикам, що заважає прискорити завершення російсько-української війни.

При цьому він зазначив, що на хід протистояння впливає затягування Заходом ухввалення рішень про передачу Україні сучасних винищувачів та далекобійної зброї.

"Якщо у співпраці України та Європи не буде тяганини або стагнації, якщо спільні зусилля будуть рішуче спрямовані на українську перемогу, то перемога буде вже цього року. Чим швидше ми з вами спільно діємо, тим більше життів рятуємо", - зазначив Зеленський.

Також, за словами президента, важливо рухатися активніше у напрямку впровадження нових та потужніших санкцій проти Росії за терор. Крім того, потрібні нові кроки для євроінтеграції України.

"Це важливо і для захисту України, і для захисту європейської системи. Це відповідає об'єктивній потребі посилювати Європу постійно, тому що лише постійне посилення гарантує незмінну стійкість", - наголосив президент.

Print Friendly, PDF & Email