Глава держави наголосив, що на Росію чекають як військова, так і політична, і юридична відповіді за агресію.

Росія за свої ракетні удари по Україні отримає відповіді: як військову, так і політичну, і юридичну. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні, коментуючи свою робочу поїздку до Донецької області.

Він зазначив, що розпочав робочу поїздку з фронту, із району Бахмута.

"Це честь для мене - підтримати наших воїнів, які захищають державу в найжорсткіших фронтових умовах. Вручив державні нагороди, подякував нашим бійцям за хоробрість, за їхню стійкість, за Україну, яку ми бережемо завдяки саме таким героям, завдяки кожному та кожній, хто бореться проти російського зла", - розповів він.

Президент додав, що державу-терориста "не можна зупинити нічим іншим, крім одного – нашою перемогою".

"І ми її забезпечимо", – запевнив президент.

За його словами, буде зроблено все, щоб синьо-жовті кольори продовжили свій визвольний рух, щоб повернули нормальне життя всій українській землі.

"Ми обов'язково відповімо окупанту на кожен удар по наших містах... Сьогоднішні російські удари по Запоріжжю, нічна атака на Київську область... Усі удари Росії отримають як військову, так і політичну, і юридичну відповідь. Росія програє цю війну. Немає в світі суб'єкта, який не відчував би цього вже зараз", – резюмував Зеленський.

Print Friendly, PDF & Email