Президент Володимир Зеленський привітав українських дітей із Днем знань та наголосив на важливості початку навчального року на тлі війни. Про це повідомляє прес-служба глави держави у четвер, 1 вересня.

«Цього літа ні в кого не було літа. Час пройшов ніби із зими в зиму. Замість майданчиків, доводилося бути в підвалах. Замість гри у футбол на вулиці, доводилося залишатися з дорослими і чути багато трагічних новин. Але ви були сміливими, і ви зробили свій вибір — вибір на користь України. Усієї України — від Ужгорода до Ялти, від Чорноморська до Харкова. На користь усього нашого народу… У вас вкрали частину дитинства, частину юності, але ви вільні, завжди будете», — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що цей навчальний рік усі починають по-різному. Хтось далеко від дому — в інших регіонах України. Хтось далеко від дому — в інших країнах. Хто дистанційно, в онлайн-форматі. Хтось у рідній школі чи у своєму університеті, але все ж таки не в спокої.

«Однак важливо, що навчальний рік починається. Важливо, що навчання триває. І що знання про Україну не переривається», — додав глава держави.

Зеленський наголосив, що «українськими дітьми можна тільки пишатися»: «Наші діти підтримували нас, підтримували державу. Дуже швидко подорослішали. Не злякалися, а допомагали. Допомагали у бомбосховищах. Дбали про батьків, які були поранені. Носили воду та їжу військовим. Збирали гроші, щоб віддати волонтерам на армію. Українськими дітьми можна лише пишатися».

У своєму зверненні президент цитував українських поетів, зокрема, Тараса Шевченка, Івана Франка, Василя Стуса, Василя Симоненка, Ліну Костенко та інших.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email