Армія РФ зіткнулася із серйозним браком особового складу в Україні та шукає нові способи збільшити чисельність військ. Про це 1 вересня повідомив телеканал CNN з посиланням на дані розвідки, яку підтвердили два американські чиновники.

«Російські збройні сили мають гостру нестачу особового складу в Україні. Ми вважаємо, що Міністерство оборони РФ прагне набрати контрактників, щоб компенсувати цей брак, у тому числі шляхом примусу поранених солдатів до відновлення бойових дій, наймаючи співробітників приватних охоронних компаній, а також обіцяючи премії призовникам», — заявив співрозмовник CNN.

Зазначається, що ця інформація ґрунтується на розвідданих, рівень секретності яких був нещодавно знижений.

За словами джерел телеканалу, у США є «достовірна інформація» про те, що Міністерство оборони Росії, ймовірно, почне набирати в Україні злочинців, які відбувають покарання в обмін на помилування і грошову компенсацію.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email